Jak pobierać z youtube?

Dużo użytkowników internetu ogląda filmy i słucham muzyki na youtube, zapewne część z nich korzysta z internetu z limitem i oglądając film ponownie muszą ponownie tracić na to transfer którego już zapewne coraz mniej a do końca miesiąca jeszcze długo. Dobrym rozwiązaniem dla takich użytkowników było by pobieranie z youtube ulubionych filmów i muzyki po to aby oglądać bez podłączenia do internetu.

Dla takich osób właśnie zostały stworzone strony i oprogramowanie umożliwiające pobieranie z youtube. Dziś zajmiemy się 2 takimi stronami które to umożliwiają.

Do poprawnego działania stron opisanych niżej wymagana jest Java którą można za darmo pobrać z tąd: KLIK . Jeśli jej nie posiadamy to wyświetli się taki komunikat:

java Jak pobierać z youtube?

 

Wystarczy kliknąć Zainstaluj dodatek plug-in i tam pobrać po czym zainstalować, jest on tym samym co w linku wyżej 🙂

Podczas instalacji należy nie zapomnieć o odznaczeniu instalacji toolbara do przeglądarki, bo wątpię aby komuś był potrzebny dodatkowy pasek narzędziowy w przeglądarce.

 

Jak pobierać filmy z youtube?

Zacznij od skopiowania linku do filmu czyli wchodzimy na wybrany film na youtube który chcemy pobrać na dysk i kopiujemy adres linku który jest na górze, o ten:

kopiuj link 1024x638 Jak pobierać z youtube?

 

Teraz przechodzimy na stronę która umożliwia pobieranie filmów z youtube: KLIK i wklejamy link w pole które zaznaczyłem po czym klikamy DOWNLOAD:

jak pobierac filmy z youtube 1024x391 Jak pobierać z youtube?

 

 

W przypadku pojawienia się okienka od Javy, zezwalamy na użycie czyli klikamy Run.

Teraz wybieramy jakość i format. Im lepsza jakość tym więcej zajmuje plik. Polecam format MP4. Po czym rozpoczyna się poobieranie. Strona nie raz ma problemy więc jeśli się nie uda to należy spróbować jeszcze raz albo skorzystać z innej przeglądarki.

Do poprawnego odtwarzania plików MP4 polecam odtwarzacz VLC media player który można pobrać ze strony producenta: KLIK . 

Jak pobierać mp3 z youtube?

W przypadku pobierania mp3 z youtube przechodzimy na stronę: KLIK i analogicznie jak na poprzedniej stronie wklejamy link po czym klikamy Konwertuj wideo. Konwersja chwilę potrwa, po czym pokażę się przycisk Pobierz. Nie zauważyłem problemów ze stroną 🙂

jak pobierac mp3 z youtube 1024x346 Jak pobierać z youtube?

 

Autor Wpisu Administrator Przemek

Właściciel bloga, technik informatyk. Interesuje się technologią, komputerami, motocyklami i muzyką.