Gra Totalizatora Sportowego – Duży Lotek

Duży Lotek jest jedną z najstarszych gier Totalizatora Sportowego. Zasady tej gry są bardzo proste, dlatego też wiele osób decyduje się właśnie na nią. W jaki sposób można zakupić kupon Dużego Lotka?
Obecnie nazwa Duży Lotek została zastąpiona nazwą Lotto. Jednak prosząc o zakład Dużego Lotka z pewnością otrzyma się właściwy kupon. Skreślając numery dużego lotka samodzielnie należy pamiętać, że losowanych jest jedynie sześć liczb i tyle samo skreśla się, jeśli chodzi o standardową grę. Można skreślić ich więcej tylko w przypadku gry systemowej.

 

Choć wiele osób chce wygrać główną nagrodę, jednak jest to niezwykle trudne. Szansa trafienia to 1:14 000 000. Dlatego też wiele osób decyduje się na grę Lotto Plus. W przypadku tej gry wybrane liczy biorą udział nie tylko w głównym, ale także w dodatkowym losowaniu. Choć wygrana pierwszego stopnia w przypadku Lotto Plus wynosi 1 milion i nie podlega kumulacji, to jednak wiele osób decyduje się na zakupienie kuponu ze względu na to, iż dopłata do standardowej gry w tym przypadku jest niewielka.
Oprócz zakupu kuponu Lotto Plus możliwe jest obstawienie Super Szansy. To dodatkowa opcja, na którą można zdecydować się nie tylko w przypadku gry Lotto.