Naturalne suplementy

Magiczne preparaty, antybiotyki, leki wszystko co ma pomóc, jednak w obecnych czasach zapominamy o starych prymitywnych metodach, które przynoszą ukojenie dla naszej duszy i ciała. Zapominamy, że kilka krwawnik pomoże w problemach kobiecy, czosnek zwalczy pasożyty w naszych jelitach a melisa ukoi nerwy.

Wchodzimy do apteki i prosimy o kolejne pastylki, kapsułki czy jak kto woli. Nie wykazujemy żadnej dobrej woli, by pomóc sobie naturalnie bez środków chemicznych. Nasze ciało i tak jest bardzo skażone, a my wciąż chcemy dopełnić je złymi składnikami.
Jednak co w momencie, gdy dopada nas wiele chorób? Infekcje, wirusy, grzyby? Z pomocą przychodzi niewielkie warzywo. Czosnek na choroby jest najlepszy, pomoże zwalczyć katar, ukoi kaszel, działa odkażająco, przeciwgrzybicznie oraz przeciwwirusowo. Czy wiesz na co jeszcze jest potrzebny?

Jedną z niewielu chorób oczywiście jest nadciśnienie tętnicze a także podwyższony poziom cholesterolu. Regularne stosowanie jednego ząbka czosnku dziennie pomoże zniwelować w dużym stopniu te odstępstwa od normy. Coraz szybciej rozwijający się świat zapomina o spokoju i profilaktyce. Spożywając czosnek codziennie mamy szansę uniknąć wielu nowotworów.